Kombajnem na podwójnym gazie

15 wrzesień 2016

Policjanci z Posterunku Policji w Łęknicy zatrzymali 38-latka, który kierował kombajnem nie posiadając do tego uprawnień. Na dodatek miał promil alkoholu w organizmie i poruszał się kilkutonową maszyną po drodze publicznej.

W minioną środę /14 września/ na drodze w Niwicy, policjanci z Posterunku Policji w Łęknicy zauważyli mężczyznę kierującego kombajnem, który poruszał się po drodze publicznej z podczepionym urządzeniem do koszenia zboża. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego kilkutonową maszyną. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że jest on nietrzeźwy, ma promil alkoholu w organizmie. 38-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania tego typu maszyną. Kombajn został zabezpieczony przez właściciela, a nieodpowiedzialny mieszkaniec powiatu żarskiego odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienie wolności do lat dwóch.

KWP Gorzów Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.