Zderzenie ciężarówek na S3 pod Sulechowem. Papier toaletowy na jezdni. Droga jest zablokowana!

04 marzec 2023
Autor: 
Zderzenie ciężarówek na S3 pod Sulechowem. Papier toaletowy na jezdni. Droga jest zablokowana! Redakcja/archiwum

Zderzenie ciężarówek na trasie S3 pod Sulechowem. Na jezdnię wypadł papier toaletowy. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

W piątek, 3 marca chwilę po godzinie 23 na trasie S3 w rejonie miejscowości Kalsk pod Sulechowem doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wypadek S3 Sulechów

Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby, to kobieta oraz mężczyzna. Oboje trafili pod opiekę ratowników medycznych, którzy po wstępnej diagnozie postanowili przetransportować kobietę do szpitala w Zielonej Górze, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji.

Jeden z pojazdów ciężarowych przewoził papier toaletowy. W wyniku zderzenia doszło do uszkodzenia naczepy i przewożony ładunek wypadł na jezdnię blokując przejazd. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl jeden pojazd wypadł z jezdni, drugi zatrzymał się na barierach energochłonnych oddzielających pasy ruchu.

Czynności na miejscu prowadzą policjanci oraz pracownicy służby drogowej. 

Utrudnienia S3

Ruch na odcinku Świebodzin - Sulechów jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do wczesnych godzin porannych. Kierowcy jadący w kierunku Zielonej Góry powinni skorzystać z trasy alternatywnej przez tzw. starą trójkę. 

Czytaj także - Ktoś zgubił portfel z pieniędzmi w Zielonej Górze. Zguba czeka na odbiór


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u