Zaginęła 16-latka z Torzymia. Trwa akcja poszukiwawcza. "Jej zdrowie i życie może być zagrożone"

06 marzec 2023
Autor: 
Zaginęła 16-latka z Torzymia. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KPP Sulęcin

Zaginęła Maja N. 16-latka z Torzymia poszła do apteki i ślad po niej zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza. Jak informuje policja, jej życie może być zagrożone.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Policja odnalazła 16-latkę.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe przedpołudnie, 6 marca, około godziny 10:00. Wówczas 16-letnia Maja N. opuściła swój dom przy ulicy Jeziornej w Torzymiu.

- Poinformowała bliskich, że udaje się do apteki. Do chwili obecnej nie wróciła do domu. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną - informuje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, rzecznik policji w Sulęcinie.

Widziałeś 16-latkę? Powiadom policję!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie rozpoczęli już poszukiwania zaginionej 16-latki. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że zdrowie i życie dziewczyny może być zagrożone. Wkrótce do działań zaangażowane zostaną także funkcjonariusze z okolicznych komend.

W chwili zaginięcia Maja N. była ubrana w pomarańczową kurtkę, czarną bluzkę z nadrukami w liście konopi oraz czarne leginsy. Miała ze sobą także czarny plecak z białym napisem Adidas.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionej Mai N. o kontakt pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12 - apeluje sierż. sztab. Biernacka.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Policja odnalazła 16-latkę.

Przeczytaj też: Pościg za pijanym kierowcą. 19-latek uderzył w radiowóz. Zobacz nagranie z kamery policji (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u