Tragedia w Zielonej Górze. Ciało mężczyzny znalezione w zabytkowej lokomotywie!

10 marzec 2023
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Ciało mężczyzny znalezione w zabytkowej lokomotywie! Redakcja/Archiwum

Ciało mężczyzny zostało znalezione w zabytkowej lokomotywie na Placu Kolejarza w Zielonej Górze. 

W piątek, 10 marca około godziny 16:20 służby ratownicze zostały wezwane na Plac Kolejarza w Zielonej Górze, gdzie świadkowie zauważyli nieprzytomnego mężczyznę leżącego w zabytkowej lokomotywie. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji.

Ciało znalezione w Zielonej Górze

Niestety na pomoc było już za późno. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Do działań przystąpili strażacy, którzy ewakuowali ciało mężczyzny z zabytkowej lokomotywy na zewnątrz. Następnie rozłożony został parawan. Obecnie czynności na miejscu prowadzą policjanci. Wkrótce dotrze grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. 

Pod koniec maja 2022 roku w tej samej lokomotywie utknął pijany mężczyzna, wówczas z pomocą przybyli strażacy. Wówczas wydobyty z opresji mężczyzna był tak pijany, że musiał trafić do szpitala.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u