Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

14 marzec 2023
Autor: 
Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze! Redakcja

Samochód osobowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Ranna trafiła do szpitala!

We wtorek, 14 marca około godziny 20:30 na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze doszło do potrącenia kobiety, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Do czasu przyjazdu ratowników poszkodowana kobieta schronienie przed silnym wiatrem i deszczem znalazła w samochodzie, który ją potrącił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen wykonywał manewr skrętu na skrzyżowaniu ulic Zacisze, Wyszyńskiego i al. Wojska Polskiego. W trakcie manewru kierowca potrącił kobietę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Oboje mieli zielone światło. 

Potrącona kobieta doznała najprawdopodobniej urazu kończyn dolnych. Przytomna i o własnych siłach udała się do ambulansu. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. 

Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku centrum miasta odbywa się jednym pasem. 

Czytaj także - Międzyrzecz: Ktoś miał wpaść do rzeki Obra. Trwa akcja poszukiwawcza!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u