Międzyrzecz: Ktoś miał wpaść do rzeki Obra. Trwa akcja poszukiwawcza!

14 marzec 2023
Autor: 
Międzyrzecz: Ktoś miał wpaść do rzeki Obra. Trwa akcja poszukiwawcza! Redakcja/Archiwum

Ktoś miał wpaść do rzeki Obra w Międzyrzeczu. Trwa akcja poszukiwawcza!

We wtorek, 14 marca około godziny 10:30 do służb ratowniczych w międzyrzeczu wpłynęło zgłoszenie dotyczące tonącej osoby. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego, ktoś miał wpaść do rzeki Obra w rejonie Liceum przy ulicy Staszica w Międzyrzeczu.

Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego, w skład której wchodzą zastępy z Międzyrzecza oraz Świebodzina. W działaniach bierze udział również policja.

Poszukiwania na Obrze w Międzyrzeczu

Strażacy pojawili się na miejscu już po kilku minutach od zgłoszenia. Niestety wówczas nie zauważono żadnej osoby w wodzie. Podjęto decyzję o wdrożeniu działań poszukiwawczych, w które zaangażowano strażackich nurków. Poszukiwania prowadzone są również z brzegu rzeki. Działania trwają.

Aktualizacja, godzina 19:00 - Akcja poszukiwawcza została przerwana. Nikogo nie znaleziono

Aktualizacja: Strażacy wyłowili ciało mężczyzny


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u