17-latka wjechała na rowerze w bok busa. "Nie rozglądała się" (FILM)

15 marzec 2023
Autor: 
17-latka wjechała na rowerze w bok busa. "Nie rozglądała się" Lubuska Policja

Rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych i uderzyła w bok busa. 17-latka trafiła do szpitala a sprawa trafiła do sądu dla nieletnich!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 14 marca chwilę po godzinie 7 rano na ulicy Sikorskiego w Słońsku. Rowerzystka jechała po chodniku do szkoły. Młoda kobieta postanowiła przejechać przez jezdnię po przejściu dla pieszych. Niestety 17-latka zrobiła to bardzo nieuważnie, ponieważ nie rozejrzała się, czy istnieje możliwość bezpiecznego przejazdu i wjechała z impetem w bok busa.

Rowerzystka wjechała w busa

Kierowca pojazdu nawet nie poczuł uderzenia i pojechał dalej. Rowerzystka o sprawie poinformowała swoich rodziców, którzy na miejsce postanowili wezwać służby. 17-latka została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Szczęśliwie szczegółowe badania wykazały, że młoda kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Równocześnie sulęcińscy policjanci prowadzili ustalenia. Kierowca busa został ustalony i przesłuchany. Dodatkowo mundurowi dotarli do nagrań z kamer monitoringu, które jednoznacznie wskazują, jak doszło do tego zdarzenia. 

- Sprawcą kolizji była dziewczynka. Sprawa 17-latki przekazana została do sądu dla nieletnich, który zadecyduje o konsekwencjach, jakie poniesie - podaje sierz. sztab. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie

Czytaj także - Tragedia na parkingu stacji paliw. 49-letni kierowca ciężarówki zmarł w kabinie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u