Wypadek na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim. Policja szuka świadków

15 marzec 2023
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim. Policja szuka świadków Fot. Czytelnik

Jedna osoba została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 27 na odcinku Nowogród Bobrzański - Żary. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy poranek, 27 lutego. Około godziny 8:30 na krajowej "27" między Nowogrodem Bobrzańskim a miejscowością Dąbrowiec czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Audi oraz Volkswagen.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący Audi wyprzedzał ciąg pojazdów i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem. W wyniku wypadku poszkodowana została kierująca Volkswagenem, która po opatrzeniu przez zespół pogotowia ratunkowego trafia do szpitala w Żarach.

Wypadek na DK27 - policja szuka świadków

Wyjaśnianiem wszystkich szczegółów i okoliczności zdarzenia cały czas zajmuje się Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej. Postępowanie w sprawie trwa, a policja szuka teraz pilnie świadków wypadku.

- Świadkowie proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami 47 79 52 163, 47 79 52 150 lub osobisty w komendzie przy ulicy Partyzantów 40 w Zielonej Górze. Ponadto skontaktować można się mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskich policjantów.

Przeczytaj też: Jest jedyną kobietą na pierwszej linii ognia w straży pożarnej w Zielonej Górze. Zobacz rozmowę ze strażaczką


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u