Jak ułożyć relacje rodzinne po rozstaniu? W Międzyrzeczu odbędą się bezpłatne warsztaty

15 marzec 2023
Autor: 
Międzyrzecz: Warsztaty "Rodzicielstwo pomimo uprzedzeń"

"Rodzicielstwo pomimo uprzedzeń", czyli warsztaty psychologiczno-prawne w Międzyrzeczu. Już 18 marca będzie można porozmawiać z psychologiem i radcą prawnym.

Rozstanie i co dalej? Jak dbać o relacje z dzieckiem po rozstaniu? Co gdy rodzice się rozstają? Odpowiedź na te i wiele innych podobnych pytań będzie można znaleźć już w sobotę, 18 marca, w Międzyrzeczu. O godzinie 12:00 w Bibliotece Publiczna Miasta i Gminy Międzyrzecz odbędą się bezpłatne warsztaty pod hasłem "Rodzicielstwo pomimo uprzedzeń".

Przedsięwzięcie skierowane jest do rodziców samotnie wychowujących dzieci, ale również tych żyjących w rozłączeniu, lecz wspólnie wychowujących dzieci. Darmowe warsztaty będą prowadzić psycholog Barbara Ostrowska oraz radca prawny Małgorzata Michałowska-Maksimczyk, które na co dzień spotykają się z taką problematyką.

- Mam pełną świadomość, że temat naszego spotkania nie należy do najłatwiejszych, jednak tylko podejmowanie trudnych tematów pozwala na konkretną pomoc w problemie. W trakcie warsztatów można będzie nam zadawać pytania, rozwiązywać je i odbyć zajęcia praktyczne z zakresu prawno-psychologicznych aspektów samotnego rodzicielstwa lub rodzicielstwa po rozstaniu - informuje Małgorzata Michałowska-Maksimczyk.

Poniżej publikujemy plakat związany z wydarzeniem.

Przeczytaj też: Nocne manewry wojskowe w okolicach Międzyrzecza. Będą latać śmigłowce


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u