Roczne dziecko poparzone herbatą koło Krosna Odrzańskiego. W akcji śmigłowiec LPR

17 marzec 2023
Autor: 
Roczne dziecko poparzone herbatą koło Krosna Odrzańskiego Redakcja/archiwum

Groźne zdarzenie w Wężyskach. Pomocy medycznej potrzebowało roczne dziecko poparzone herbatą. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w piątkowe przedpołudnie, 17 marca, tuż po godzinie 11:00. W jednym z budynków w miejscowości Wężyska (gmina Krosno Odrzańskie) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem rocznego dziecka.

- Maluch został poparzony herbatą - relacjonuje Justyna Sochacka, rzecznik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poparzone dziecko trafiło do szpitala

Do akcji wysłano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Poszkodowane dziecko po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu zdarzenia trafiło na pokład śmigłowca. Następnie zostało ono przetransportowane do Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

- U dziecka poparzone zostały górne partie ciała - dodaje Sochacka.

Przeczytaj też: To już pewne. Kostrzyn nad Odrą będzie miał drugą karetkę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u