Pożar leśniczówki pod Dobiegniewem. Budynek doszczętnie spłonął!

19 marzec 2023
Autor: 
Pożar leśniczówki pod Dobiegniewem. Budynek doszczętnie spłonął! Fot. OSP Dobiegniew

Pożar leśniczówki w osadzie pod Dobiegniewem. Budynek doszczętnie spłonął. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej!

W niedzielę, 19 marca do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Krajeńskich wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru budynku w niewielkiej miejscowości Pokręt pod Dobiegniewem. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kierowca volvo przejechał po 3-letnim dziecku. Policja poszukuje sprawcy

Niestety z chwilą dojazdu pierwszych zastępów pożar był już mocno rozwinięty i obejmował całe poddasze leśniczówki. Strażacy przystąpili do gaszenia i podali prądy wody na objęty ogniem budynek. Akcja gaśnicza prowadzono była zarówno z ziemi, jak i z powietrza przy wykorzystaniu podnośnika mechanicznego. 

Po kilkudziesięciu minutach udało się opanować pożar. Budynek doszczętnie spłonął a dach zawalił się do wnętrza konstrukcji. Dalsze działania strażaków polegały na rozbiórce strawionych przez ogień elementów konstrukcyjnych leśniczówki oraz dogaszenie pozostałych zarzewi ognia. 

Czytaj także - Mieszkańcy Zielonej Góry stracili oszczędności. Uwierzyli fałszywym rozmówcom

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u