Zaginął 35-letni Paweł M. W sobotę wybiegł z domu i nie wrócił!

19 marzec 2023
Autor: 
Zaginął 35-letni Paweł Martonis. W sobotę wybiegł z domu i nie wrócił! Policja Świebodzin

Zaginął 35-letni Paweł M. z Pałcka pod Świebodzinem. Mężczyzna w sobotę wybiegł z domu i nie powrócił. Trwają poszukiwania!

W sobotę, 18 marca około godziny 22 Paweł M. wybiegł ze swojego domu w miejscowości Pałck pod Świebodzinem. Mężczyzna wciąż nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ruszyła akcja poszukiwawcza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Poszukiwania Świebodzin

Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w szarą zimową kurtkę z jasnymi plamami/wzorami, ciemną wełnianą czapkę, spodnie szare, budowlane na szelkach z pomarańczowymi wstawkami, buty ciemne.

Rysopis mężczyzny: 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, bez zarostu, prosty nos, owalne uszy, niebieskie oczy

Wszystkie osoby mające informacje dotyczące miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z policją w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA: Mężczyzna został już odnaleziony. Jest cały i zdrowy. 

Czytaj także - Mieszkańcy Zielonej Góry stracili oszczędności. Uwierzyli fałszywym rozmówcom


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u