Tragedia w Zielonej Górze. Pacjent uciekł ze szpital. Ciało mężczyzny znaleziono ulicę dalej!

21 marzec 2023
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Pacjent uciekł ze szpital. Ciało mężczyzny znaleziono ulicę dalej! Redakcja/Archwium

Tragedia w Zielonej Górze. Pacjent uciekł ze szpitala. Ciało mężczyzny odnaleziono ulicę dalej!

We wtorek, 21 marca w godzinach wczesnoporannych ze szpitala uniwersyteckiego w Zielonej Górze uciekł 41-letni pacjent, obywatel Ukrainy. Mężczyzna przybywał na oddziale wewnętrznym około tydzień i leżał na sali wraz z innymi pacjentami. Około godziny 3:20 pielęgniarka zmieniała mężczyźnie wenflon. Podczas kolejnej wizyty około godziny 4 pielęgniarka chciała zmierzyć poziom cukru u 41-latka. Mężczyzny już nie było.

W zielonogórskim szpitalu ruszyły poszukiwania. Sprawdzany był cały oddział wewnętrzny oraz okoliczne oddziały. Dodatkowo personel analizował zapisy z kamer monitoringu. - Na nagraniach z monitoringu nie widać, żeby mężczyzna wychodził z sali. Pacjent wyskoczył prawdopodobnie przez okno na dach podjazdu dla karetek - podaje Sylwia Malcher - Nowak, rzecznik prasowy szpitala uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Informacja o ucieczce mężczyzny została przekazana do zielonogórskich policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania. Funkcjonariusze sprawdzili teren szpitala oraz najbliższą okolicę. Ciało 41-letniego mężczyzny zostało odnalezione przy ulicy Świętej Kingi w Zielonej Górze. Czynności prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo - śledczej policji pod nadzorem prokuratora.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl w zielonogórskim szpitalu po tym incydencie powołany został wewnętrzny zespół kontrolny. 

Czytaj także - Strażacy z zielonogórskiej Raculi zbierają na ambulans! Możesz im pomóc! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u