Jechał wypożyczonym busem wartym 200 tys. złotych. Pojazd okazał się być kradziony!

28 marzec 2023
Autor: 
Jechał wypożyczonym busem wartym 200 tys. złotych. Pojazd okazał się być kradziony! NOSG

Mężczyzna wynajął busa w polskiej wypożyczalni. Pojazd został skradziony na terytorium Niemiec!

Straż Graniczna w Zielonej Górze-Babimoście zatrzymała skradziony samochód, którego kierowcą był 21-letni Polak. Funkcjonariusze zauważyli pojazd marki Ford podczas rutynowej kontroli drogowej w powiecie krośnieńskim w nocy z 24 na 25 marca. Po sprawdzeniu danych w systemie okazało się, że samochód został wynajęty z polskiej wypożyczalni, ale jest zgłoszony jako zaginiony na terenie Niemiec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Kierowca został zwolniony po przeprowadzeniu kontroli tożsamości, ale samochód o wartości około 200 tysięcy złotych został zatrzymany i umieszczony na parkingu strzeżonym. Krok ten był konieczny w związku z prowadzeniem dalszego śledztwa przez policje w Krośnie Odrzańskim.

Czytaj także - Wypadek z udziałem motocyklisty w Gorzowie. Osobówka wymusiła pierwszeństwo!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u