Młodzi mężczyźni zaatakowali ekspedientkę w Zielonej Górze. Szuka ich policja (FILM)

07 kwiecień 2023
Autor: 
Zaatakowali ekspedientkę w Zielonej Górze. Szuka ich policja Fot. KMP Zielona Góra

Rozbój w Zielonej Górze. Dwaj mężczyźni ukradli alkohol ze sklepu i uciekli. W międzyczasie uderzyli ekspedientkę, która próbowała ich zatrzymać.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę, 25 marca. W godzinach wieczornych do sklepu spożywczego na jednym z osiedli w Zielonej Górze weszło dwóch młodych mężczyzn. Chcieli kupić alkohol.

- Ostatecznie zabrali z lady alkohol nie płacąc za niego, a następnie uderzyli pracownicę, która próbowała ich zatrzymać - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Policja szuka mężczyzn i prosi o pomoc

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ale niestety do tej pory nie udało im się namierzyć podejrzanych.

- Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o kradzież rozbójniczą - informuje podinsp. Stanisławska.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu (poniżej), proszone są o kontakt osobisty z policjantami przy ul. Partyzantów 40 bądź telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 21 85, 47 795 21 50 lub 47 795 24 11. Możliwe jest także wysłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przeczytaj też: Pożar koło Lubska. Płonęły trawy i trzciny. Wezwano samolot gaśniczy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u