Nocny pożar w Gorzowie. Spłonęły trzy samochody, kilka jest nadpalonych

08 kwiecień 2023
Nocny pożar w Gorzowie. Spłonęły trzy samochody, kilka jest nadpalonych Fot. Stoją! Gorzów/FB

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Nocą w ogniu stanęły samochody osobowe zaparkowane przy bloku. Trzy pojazdy całkowicie spłonęły, kilka zostało nadpalonych.

Strażacy zostali wezwani pod blok mieszkalny przy ulicy Mikołaja Reja w Gorzowie Wielkopolskim w sobotnią noc, 8 kwietnia, tuż po godzinie 3:20. Płonęły samochody osobowe zaparkowane w pobliżu budynku.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Kiedy na miejsce dojeżdżał pierwszy samochód gaśniczy, kilka aut było już całkowicie objętych ogniem. Niestety strażacy nie mogli dojechać bezpośrednio w rejon pożaru, ponieważ ciasno zaparkowane auta blokowały dojazd ciężarowych pojazdów.

Trzy samochody doszczętnie spłonęły

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli linię gaśniczą na odległość kilkadziesiąt metrów i rozpoczęli walkę z żywiołem. Po kilku minutach sytuacja pożarowa była już opanowana. Wówczas rozpoczęło się dokładne dogaszanie osobówek. Wszystko na bieżąco było sprawdzane kamerą termowizyjną w celu znalezienia zarzewi ognia bądź tlących się elementów pojazdów.

W wyniku pożaru doszczętnie spłonęły trzy samochody osobowe. Ponadto nadpalone zostały dwa pojazdy, które znajdowały się w pobliżu. Dokładna przyczyna zdarzenia nie jest znana.

Przeczytaj też: Pożar w Piaskach pod Zieloną Górą. Spłonął dom. "Tragicznie rozpoczęte święta" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u