Tragiczny wypadek koło Gorzowa. Ciągnik śmiertelnie przygniótł mężczyznę (ZDJĘCIA)

07 kwiecień 2023
Tragiczny wypadek koło Gorzowa. Ciągnik rolniczy śmiertelnie przygniótł mężczyznę Fot. KM PSP Gorzów Wlkp., OSP Bogdaniec

Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę w Motylewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Poszkodowany był reanimowany. Niestety zmarł na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 7 kwietnia, po godzinie 11:30. W rejonie miejscowości Motylewo (gmina Bogdaniec) trwały prace związane z pozyskiwaniem drewna. Czynności wykonywano przy pomocy ciągnika rolniczego marki Ursus. W trakcie działań pojazd przewrócił się, przygniatając jednocześnie kierowcę.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z gorzowskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz trzy samochody z pobliskich jednostek OSP Bogdaniec i OSP Nowiny Wielkie. Wezwano także naziemny zespół pogotowia ratunkowego, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

Mężczyzna zmarł na miejscu

Kierowca ciągnika nie miał funkcji życiowych. Po jego uwolnieniu spod maszyny medycy wspólnie ze strażakami przystąpili do jego reanimacji.

- Niestety życia około 50-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon - informuje st. bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkie szczegóły i okoliczności tragedii ustala policja.

Przeczytaj też: Pożar w Piaskach pod Zieloną Górą. Spłonął dom. "Tragicznie rozpoczęte święta" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u