Pożar mieszkania w Sulechowie. Płomienie wychodziły na zewnątrz! (ZDJĘCIA)

14 kwiecień 2023
Pożar mieszkania w Sulechowie. Płomienie wychodziły na zewnątrz! Redakcja

Groźny pożar mieszkania w Sulechowie. W akcji gaśniczej pięć zastępów straży pożarnej. Ewakuowano mieszkańców bloku!

W piątek, 14 kwietnia około godziny 17:10 w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Tkackiej 4 w Sulechowie wybuchł pożar. Ogień w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się w praktycznie całym mieszkaniu. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, patrol policji oraz pogotowie gazowe.

Pożar Sulechów

Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia pożar był już w rozwiniętej fazie. Z okien mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze bloku wydobywał się gęsty czarny dym oraz płomienie. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej oraz ewakuacji pozostałych mieszkańców. 

- Ewakuowano 7 osób z jednej klatki bloku. Mieszkańcy trafili pod opiekę miasta. Nie ma osób poszkodowanych - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy lubuskich strażaków. 

Strażacy oddymiają cały budynek oraz dogaszają pozostałe zarzewia ognia. Równocześnie trwa rozbiórka strawionych przez ogień elementów wyposażenia. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. 

Czytaj także - Koło Słubic ujawniono nielegalną wytwórnię alkoholu. Znajdowała się między odpadami (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u