Zaginęła 23-letnia Oliwia z Żagania. Policja prosi o pomoc

14 kwiecień 2023
Zaginęła 23-letnia Oliwia Laskowska z Żagania. Policja prosi o pomoc! KPP Żagań

Żagańscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Oliwii. Młoda dziewczyna nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną!

Oliwa ostatni raz była widziana 26 marca 2023 roku, kiedy wychodziła z miejsca zamieszkania w Żaganiu. 23-letnia kobieta wciąż nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Poszukiwania za zaginioną prowadzą żagańscy policjanci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Poszukiwania Żagań

W dniu zaginięcia 23-letnia Oliwia  była ubrana w czarną kurtkę z kapturem, czarne spodnie i czarne trampki. Posiadała również czarną torbę na ramie. 

Aktualizacja - Kobieta została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

Czytaj także - Pożar mieszkania w Sulechowie. Płomienie wychodziły na zewnątrz!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u