Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Sulechowa (ZDJĘCIA)

19 kwiecień 2023
Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Sulechowa Fot. Czytelnik

Ciężarówka przewróciła się na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 19 kwietnia, tuż po godzinie 16:25.

Kierowca ciężarówki jechał trasą S3 w kierunku Świebodzina. Na wysokości 172-kilometrze ekspresówki na wysokości Sulechowa ciągnik siodłowy wraz z podczepioną cysterną z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się do rowu.

Wezwano służby

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz zastęp ochotników z OSP Kije. Przybył także patrol policji. Kierowca zestawu wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Obecnie ruch na S3 odbywa się bez utrudnień. Na czas wyciągania ciężarówki trasa może zostać jednak czasowo zablokowana.

Przeczytaj też: Protest rolników. Ciągniki zablokują drogi koło Sulechowa nawet na 8 godzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u