Pani Cecylia skończyła 100 lat. Mieszkanka gminy Świdnica dostała mnóstwo kwiatów (ZDJĘCIA)

19 kwiecień 2023
Autor: 
Pani Cecylia skończyła 100 lat Fot. Gmina Świdnica

Dziś pani Cecylia Dudarczyk z Koźli w gminie Świdnica pod Zieloną Górą skończyła 100 lat. Dostała wiele życzeń, kwiatów oraz honorową emeryturę.

Dokładnie dziś, 19 kwietnia, skończyła 100 lat i cały czas jest w świetnej formie fizycznej i mentalnej. Na razie zdrowie, mimo dostojnego wieku, dopisuje jak najbardziej. Mieszkanka wsi Koźla w gminie Świdnica pani Cecylia Dudarczyk świętuje od samego rana.

Seniorkę odwiedziła już między innymi wójt gminy Izabela Mazurkiewicz-Kąkol, która złożyła na ręce jubilatki bukiet kwiatów oraz najserdeczniejsze życzenia. Z prezentem w imieniu mieszkańców oraz lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich "Koźlanki" była też sołtys Teresa Sygut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

- Pani Cecylia jest w doskonałej sprawności zarówno umysłowej oraz fizycznej. Receptę na długowieczność znamy - mówi z uśmiechem wójt gminy Świdnica.

Skończyła 100 lat - jest honorowa emerytura

Mieszkankę Koźli odwiedzili także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Zielonej Góry. Oprócz kwiatów mieli dla niej wieści, że czeka już na nią honorowa emerytura, która wynosi obecnie 5540,25 złotych brutto. Takie świadczenie z KRUS pani Cecylia będzie otrzymywać teraz co miesiąc.

Przeczytaj też: Pożar domu w Piaskach pod Zieloną Górą. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców. Każdy może pomóc! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u