Wypadek na S3 koło Sulechowa. Zderzyły się trzy pojazdy. W akcji śmigłowiec LPR

23 kwiecień 2023
Autor: 
Wypadek na S3 koło Sulechowa. Zderzyły się trzy pojazdy Redakcja/archiwum

Wypadek na S3 koło Sulechowa. Zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w stronę Świebodzina jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w niedzielne popołudnie, 23 kwietnia, tuż po godzinie 15:15. Na 170-kilometrze trasy S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów.

- Zderzył się samochód osobowy, ciężarówka oraz bus - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Jedna osoba ranna

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa. Przybył też patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Została ona zabrana śmigłowcem LPR do szpitala - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustala policja. Służby całkowicie zablokowały trasę S3 w kierunku Świebodzina. Objazd "starą trójką" przez Kalsk i Rosin. Jak przekazuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 18:15.

Aktualizacja: Ruch odbywa się już jednym pasem.

Przeczytaj też: Wiózł spalony wrak z Niemiec. Został zatrzymany na krajowej "12" koło Łęknicy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u