Poważny wypadek koło Sławy. Mężczyzna spadł z drabiny. Wezwano śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

23 kwiecień 2023
Wypadek koło Sławy. Mężczyzna spadł z drabiny Fot. OSP Sława

Nieszczęśliwy wypadek koło Sławy. Mężczyzna spadł z drabiny. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 23 kwietnia, po godzinie 17:00. W miejscowości Lubogoszcz (gmina Sława) doszło do groźnego wypadku. Na terenie jednej z posesji z nieznanych przyczyn mężczyzna spadł z drabiny.

Na miejsce w pierwszej kolejności wysłano naziemny zespół pogotowia ratunkowego. Sytuacja była jednak na tyle poważna, że zdecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Ranny trafił do szpitala

Do Lubogoszczy wysłano także zastęp strażaków z OSP Sława. Wszystko po to, aby zabezpieczyć miejsce lądowania statku powietrznego.

Poszkodowany doznał poważnych obrażeń. Mężczyzna po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu zdarzenia trafił na pokład śmigłowca LPR. Następnie załoga HEMS przetransportowała go do szpitala w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Wypadek w Zagórzu koło Zielonej Góry. Mężczyzna zranił się piłą spalinową (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u