Ukradł bramę i furtkę z cmentarza. 28-latek wpadł po 8 miesiącach od kradzieży!

27 kwiecień 2023
Autor: 
Ukradł bramę i furtkę z cmentarza. 28-latek wpadł po 8 miesiącach od kradzieży! Lubuska Policja

28-letni mężczyzna ukradł bramę oraz furtkę z cmentarza w Starej Jabłonnej. Mężczyzna wpadł po 8 miesiącach od kradzieży!

W nocy z 15 na 16 sierpnia 2022 roku w miejscowości Stara Jabłonna doszło do kradzieży bramy dwuskrzydłowej oraz furtki z terenu cmentarza. Wartość skradzionych elementów ogrodzenia oszacowano na 12 tys. złotych, sprawa trafiła na policję. Niestety przez kilka miesięcy policjanci nie mogli ustalić kto stał za kradzieżą. Mundurowi nie dali jednak za wygraną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Złodziej złapany po ośmiu miesiącach od kradzieży

Pod koniec kwietnia 2023 roku policjanci ze Szprotawy wpadli na trop osoby odpowiedzialnej za kradzież cmentarnej bramy i furtki. Mundurowi udali się na posesję podejrzanego w poniedziałek, 24 kwietnia. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili skradzione elementy ogrodzenia i zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży. 

- Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, który zgodnie z kodeksem karnym zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Brama wróciła już na swoje miejsce - podaje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu

Czytaj także - Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w sklepie Castorama


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u