Tragedia koło Wschowy. W samochodzie ujawniono ciała dwóch osób

29 kwiecień 2023
Tragedia koło Wschowy. W aucie ujawniono ciała dwóch osób Redakcja/archiwum

W okolicach Wschowy ujawniono ciała dwóch osób, kobiety oraz mężczyzny. Znajdowały się w samochodzie na polnej drodze. Sprawa ma charakter kryminalny.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 29 kwietnia. W rejonie Wschowy ujawniono ciała osób w samochodzie, który stał na polnej drodze. Wewnątrz pojazdu znajdowały się zwłoki kobiety oraz mężczyzny. Przerażającego odkrycia dokonała przypadkowa osoba.

Zwłoki osób w samochodzie - sprawa ma charakter kryminalny

Świadek od razu powiadomił służby. Na miejsce przyjechali między innymi policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. O sprawie powiadomiona została też lokalna prokuratura.

- Doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. W działaniach uczestniczą policjanci ze wszystkich pionów, którzy prowadzą intensywne działania - informuje podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Mundurowi nie ujawniają, póki co szczegółów zdarzenia. Samochód, w którym znaleziono ciała, został zabezpieczony przez śledczych. Zabezpieczono też oba ciała, aby wkrótce wykonać sekcję zwłok.

Przeczytaj też: Pożar domu koło Sławy. Płonął dach kryty strzechą. Strażacy pracowali przez 10 godzin (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u