Gorzów: Pożar w budynku Słowianki. Ewakuowano 23 osoby. Trwa akcja gaśnicza!

02 maj 2023
Autor: 
Gorzów: Pożar w budynku Słowianki. Ewakuowano 23 osoby. Trwa akcja gaśnicza! KW PSP

Pożar w budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim. Ewakuowano 23 osoby. Trwa akcja gaśnicza!

We wtorek, 2 maja około godziny 21:30 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące zadymienia w budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023

Pożar Gorzów Wielkopolski

Ze wstępnych informacji wynikało, że w strefi saun panuje bardzo duże zadymienie. Z budynku ewakuowano łącznie 23 osoby. Strażacy przybyli na miejsce weszli do obiektu w aparatach powietrznych i przeprowadzili rozpoznanie. - W piwnicy, w pomieszczeniu biurowym zapaliło się urządzenie do podawania wody- podaje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków. 

Jeden z pracowników zauważył pożar i jeszcze przed przyjazdem służb rozpoczął akcję gaśniczą. Niestety mężczyzna zatruł się dymem i trafił pod opiekę ratowników medycznych. 

Sytuacja jest już opanowana. Strażacy sprawdzą jeszcze miejsce pożaru z wykorzystaniem kamery termowizyjnej pod kątem pozostałych zarzewi ognia. Następnie budynek zostanie oddymiony. 

Czytaj także - Zielona Góra: Złodziej złapany na gorącym uczynku przez właściciela!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u