Pożar mieszkania w Skwierzynie. Poparzony mężczyzna. W akcji śmigłowiec LPR!

02 maj 2023
Autor: 
Pożar mieszkania w Skwierzynie. Poparzony mężczyzna. W akcji śmigłowiec LPR! Fot. OSP Skwierzyna

Groźny pożar mieszkania w Skwierzynie. Poparzony został mężczyzna. W akcji śmigłowiec LPR!

We wtorek, 2 maja około godziny 18 na deptaku w Skwierzynie doszło do pożaru mieszkania zlokalizowanego na poddaszu kamienicy. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, patrol policji, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Pożar Skwierzyna

Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia z okna zlokalizowanego na poddaszu wydobywał się czarny dym. Dodatkowo strażacy otrzymali informacje, że w mieszkaniu objętym pożarem może znajdować się osoba poszkodowana. 

Błyskawicznie przystąpiono do akcji gaśniczej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do wnętrza budynku i po krótkiej chwili zlokalizowali poszkodowanego mężczyznę. Ranny został ewakuowany na zewnątrz, gdzie otrzymał pomoc.

- Poszkodowany mężczyzna doznał dużych poparzeń ciała. Śmigłowcem LPR trafił do szpitala - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy lubuskich strażaków. 

Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. Sprawą zajmie się policja.

Czytaj także - Zielona Góra: Złodziej złapany na gorącym uczynku przez właściciela!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u