Zielona Góra: Złodziej złapany na gorącym uczynku przez właściciela!

02 maj 2023
Autor: 
Zielona Góra: Złodziej złapany na gorącym uczynku przez właściciela! Lubuska Policja

Włamał się do przyczepy kempingowej w Zielonej Górze. Złodziej został złapany na gorącym uczynku przez właściciela! 

W ostatnich dniach zielonogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie od właściciela przyczepy kempingowej zaparkowanej przy ulicy Działkowej w Zielonej Górze. Mężczyzna poinformował, że ujął na gorącym uczynku włamywacza, który okradł jego przyczepę. Na miejsce błyskawicznie zadysponowano patrol policji, który zatrzymał złodzieja.

Złodziej w Zielonej Górze

Policjanci zweryfikowali dane mężczyzny w policyjnych systemach. Okazało się, że 40-latek jest doskonale znany stróżom prawa ze swoich poprzednich wybryków, za które był już wielokrotnie karany. W toku prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna w poprzednich dniach dopuścił się innych kradzieży. 

40-latek włamał się do zaparkowanego na ulicy Dąbrowskiego samochodu, skąd ukradł kartę płatniczą, a następnie za jej pośrednictwem dokonał kilkunastu transakcji w różnych sklepach. Dodatkowo  włamał się również do innego samochodu, z którego ukradł elektronarzędzia o wartości około 6 tysięcy złotych.

Część skradzionych przedmiotów udało się odzyskać, niektóre z nich zostały przez podejrzanego zastawione w lombardach. Na domiar złego 40-latek ukradł również katalizator z pojazdu pozostawionego do naprawy w jednym z zielonogórskich warsztatów. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Za te przestępstwa 40-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności!

Czytaj także - Matura tuż, tuż! Jak w zeszłym roku poradzili sobie lubuscy absolwenci?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u