Zaginął mieszkaniec Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza

09 maj 2023
Zaginął mieszkaniec Zielonej Góry Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Michał O. z Zielonej Góry. 32-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone

Wszystko wydarzyło się w środową noc, 3 maja. Michał O. w godzinach 2:00 - 5:00 opuścił swoje miejsce zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Wcześniej nie informował nikogo z bliskich, że zamierza się gdzieś udać.

Od tamtej pory mężczyzna nadal nie wrócił do domu. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną.

Widziałeś 32-latka? Poinformuj policję

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze rozpoczęli już poszukiwania mężczyzny. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Michała O. o kontakt pod numerem telefonu: 47 795 21 00, 47 795 21 77, 47 795 24 11 lub 112 - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

W chwili zaginięcia mężczyzna był najprawdopodobniej ubrany w szarą bluzę na zamek oraz czarne spodnie dresowe z napisem PUMA na udzie. Ponadto miał na sobie czarne buty robocze do kostki.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone

Przeczytaj też: Potrącenie 14-latki w Kargowej. Sprawca tłumaczył, że oślepiło go słońce


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u