Dachowanie osobówki w Zielonej Górze. Policja szuka kierowcy! (ZDJĘCIA)

12 maj 2023
Autor: 
Dachowanie osobówki w Zielonej Górze. Policja szuka kierowcy! Redakcja

Samochód osobowy dachował na DW 279 w zielonogórskiej Zawadzie. Policja ustala miejsce pobytu kierowcy.

W piątek, 12 maja około godziny 7:10 zielonogórskie służby ratownicze zostały wezwane do zdarzenia drogowego na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w rejonie wiaduktu nad trasą S3, w zielonogórskiej Zawadzie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, motoambulans oraz patrole policji.

Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Po kilku minutach od zgłoszenia służby były już na miejscu. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że kierowca samochodu osobowego marki Skoda Octavia jechał od sołectwa Jany w kierunku Zawady. W rejonie wiaduktu nad trasą S3 kierowca z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w bariery energochłonne i dachował. 

Po przeszukaniu wnętrza pojazdu oraz okolicy nie udało się odnaleźć kierowcy, oraz innych osób, które mogły brać udział w zdarzeniu. Czynności na miejscu prowadzą obecnie policjanci. Funkcjonariusze ustalają właściciela pojazdu oraz osobę, która doprowadziła do zdarzenia. Przyczyna ucieczki kierowcy nie jest obecnie znana.

Na Drodze Wojewódzkiej numer 279 nie występują utrudnienia. W rejonie wiaduktu nad trasą S3 ruch odbywa się jednym pasem. 

Czytaj także - Zielonogórscy policjanci rozbili grupę przestępczą handlującą narkotykami!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u