Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki oraz bus

12 maj 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki oraz bus Fot. Czytelnik

Kolizja w Zielonej Górze. W Raculi zderzyły się trzy pojazdy. Na miejsce wezwano służby ratownicze, ale nikt nie został poszkodowany.

Zdarzenie drogowe miało miejsce w piątkowe popołudnie, 12 maja, chwilę przed godziną 15:30. Na ulicy Racula-Głogowska w Zielonej Górze doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów: osobowego Fiata Stilo i Audi oraz busa marki Fiat Ducato.

Samochody znajdowały się na pasie w kierunku ronda im. Andrzeja Huszczy, które łączy się między innymi z drogą krajową nr 32. Bus oraz Audi zatrzymały się, natomiast najprawdopodobniej nie zauważył tego kierowca Fiata. Najechał on na tył Audi, które dodatkowo uderzyło jeszcze w poprzedzającego busa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Nikt nie został poszkodowany

O zdarzeniu powiadomiono służby ratownicze. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły miejsce stłuczki. Z czasem dojechał także patrol policji.

Na szczęście ten incydent zostanie zakwalifikowany jako kolizja drogowa, ponieważ straty są jedynie materialne. Wszystkie osoby opuściły swoje pojazdy o własnych siłach i nie doznały poważniejszych obrażeń.

Ruch odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Castorama Zielona Góra otwarta po pożarze. Klienci znów mogą robić zakupy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u