Strzelce Krajeńskie: Zatankowali paliwo i odjechali bez płacenia. Rozpoznajesz ich?

12 maj 2023
Autor: 
Zatankowali paliwo i odjechali bez płacenia Fot. KPP Strzelce Krajeńskie

Policja w Strzelcach Krajeńskich szuka dwóch mężczyzn, którzy na stacji benzynowej w mieście zatankowali paliwo i odjechali. Mundurowi pokazali ich wizerunki.

Wszystko wydarzyło się w ostatnich dniach. W godzinach nocnych na jedną ze stacji paliw w Strzelcach Krajeńskich przyjechał kierujący samochodem osobowym marki Audi. Mężczyzna ustawił się pod jednym z dystrybutorów i zatankował pojazd. Po wszystkim nie płacąc za paliwo, wsiadł do auta i odjechał w nieznanym kierunku.

Na tej samej stacji paliw pojawił się także kierowca Hyundaia, który podróżował wraz z pasażerem. Ten również chwycił za pistolet, zatankował swoje auto i szybko odjechał.

Policja szuka mężczyzn

Wizytę złodziei zarejestrowały kamery monitoringu. Policja apeluje, aby każdy, kto rozpoznaje mężczyzn, skontaktował się z funkcjonariuszami.

- Osoby, które rozpoznają upublicznione wizerunki, proszone są o kontakt w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich lub pod numerem telefonu 47 792 52 41 - podkreśla asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Przeczytaj też: Fontanna pełna piany w Sławie. Ktoś zrobił psikusa. Sprawa trafiła na policję


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u