Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

25 maj 2023
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Na rondzie Jana Pawła II doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 25 maja, w Zielonej Górze. Około godziny 13:30 na rondzie Jana Pawła II łączącym ulice Łużycką i Wyszyńskiego doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Opel oraz rowerzysty.

Kierowca osobówki zjeżdżał z ronda na ul. Łużycką w stronę Wilkanowa. W trakcie wykonywania manewru potrącił kierującego jednośladem, który poruszał się rowerem miejskim. Mężczyzna najprawdopodobniej jechał po przejeździe dla rowerów.

Poszkodowany trafił do szpitala

Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespół pogotowia ratunkowego. Poszkodowany mężczyzna został opatrzony przez medyków i następnie przetransportowany do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustalają teraz policjanci. W miejscu potrącenia nie ma utrudnień w ruchu pojazdów.

Przeczytaj też: Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Taksówka przebiła bariery, uderzyła w mur i uszkodziła auta (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u