Wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba została poszkodowana

01 czerwiec 2023
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Ruch odbywa się wahadłowo.

Zgłoszenie wpłynęło do krośnieńskich służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 1 czerwca, około godziny 11:00. Na 29-kilometrze krajowej "32" w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 287 przy moście nad rzeką Bóbr doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Uczestniczyły w nim samochody marki BMW oraz Audi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW poruszał się w kierunku Gubina. Tuż za mostem zwolnił, aby zjechać na jedną z posesji. Wówczas w jego tył uderzył kierowca osobowej Audi, który najprawdopodobniej zagapił się.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce wezwano służby ratownicze. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. To kierowca BMW, którego po opatrzeniu przez medyków przetransportowano do szpitala.

Ruch na drodze krajowej nr 32 odbywa się z utrudnieniami - wprowadzono wahadłową organizację ruchu. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 14:30.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala policja.

Godzina 13:10 - Droga została odblokowana.

Przeczytaj też: Przemycali narkotyki z Hiszpanii do Polski. Policja rozbiła gang (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u