Zielona Góra: Brutalnie pobili mężczyznę pod klubem. Rozpoznajesz ich?

02 czerwiec 2023
Autor: 
Zielona Góra: Brutalnie pobili mężczyznę pod klubem. Rozpoznajesz ich? Lubuska Policja/Miejski Monitoring Zielona Góra

Grupowo pobili mężczyznę w Zielonej Górze. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch osób!

Wszystko wydarzyło się 31 grudnia 2022 roku na ulicy Niepodległości w rejonie klubu muzycznego One Love w Zielonej Górze. Grupa osób pobiła nieznanego im mężczyznę. - Sprawcy kopali pokrzywdzonego po całym ciele i bili go pięściami narażając na poważny uszczerbek na zdrowiu - czytamy w policyjnym komunikacie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

Poznajesz tych mężczyzn? 

Policjantka prowadząca postępowanie w tej sprawie zawnioskowała do prokuratora o upublicznienie wizerunku sprawców pobicia. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie a wizerunki mężczyzn uwiecznione przez kamery miejskiego monitoringu mogą zostać opublikowane. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj także - Zielona Góra: Ukradł kawę i uderzył ekspedientkę. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u