Kolizja w Zielonej Górze i sześć rozbitych samochodów! (ZDJĘCIA)

02 czerwiec 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze i sześć rozbitych samochodów!

Kolizja w Zielonej Górze i sześć rozbitych pojazdów. Czynności na miejscu prowadzą policjanci.

W piątek, 2 czerwca około godziny 17:30 na ulicy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze doszło do kolizji łącznie sześciu pojazdów. Na miejsce wezwano patrol z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Kolizja Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki BMW wykonywała manewr skrętu w lewo na parking. Niestety kierująca wymusiła pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie jadącemu Renault z naprzeciwka. 

Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierowca Renault stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pojazdy zaparkowane wzdłuż drogi. Łącznie w wyniku kolizji uszkodzonych zostało sześć pojazdów w tym cztery niebędące w ruchu. 

Czynności na miejscu prowadzą obecnie policjanci. Na ulicy Zawadzkiego Zośki wprowadzono ruch wahadłowy.

Czytaj także - Zielona Góra: Ukradł kawę i uderzył ekspedientkę. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u