Tragiczne zdarzenie na trasie S3 w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu!

03 czerwiec 2023
Autor: 
Tragiczne zdarzenie na trasie S3 w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenie na trasie S3 w Zielonej Górze. Doszło do próby samobójczej. Ruch w kierunku Nowej Soli jest zablokowany. 

W sobotę, 3 czerwca około godziny 10 na trasie S3 w rejonie osiedla Pomorskiego w Zielonej Górze doszło do próby samobójczej. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, motoambulans oraz patrole policji.

Trasa S3 jest zablokowana

Ruch w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 13. Kierowcy mogą skorzystać z objazdu i zjechać na węźle Zielona Góra Północ. Samochody ciężarowe mogą przejechać Trasą Północną do Obwodnicy Południowej Zielonej Góry i ponownie wjechać na trasę S3 na węźle Zielona Góra Południe. 

Samochody osobowe mogą przejechać przez miasto lub przez sołectwo Stary Kisielin i ponownie wjechać na trasę S3 na węźle Zielona Góra Południe. 

Aktualizacja godzina 11:50 - Wprowadzono ruch jednym pasem

Skorzystaj z pomocy!

Pamiętaj, zawsze jest ktoś z kim możesz porozmawiać. W kraju funkcjonują dwa telefony zaufania.

  • Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie - 800 70 2222,
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka - 800 12 12 12,
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111,
  • Numer alarmowy 112,

Czytaj także - Zielona Góra: Brutalnie pobili mężczyznę pod klubem. Rozpoznajesz ich?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u