Auto uderzyło w drzewo w Niedoradzu pod Nową Solą. Kierowca dostał wysoki mandat!

26 lipiec 2023
Autor: 
Auto uderzyło w drzewo w Niedoradzu pod Nową Solą. Kierowca dostał wysoki mandat! Fot. Marcin

Groźnie wyglądające zdarzenie w Niedoradzu pod Nową Solą. Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna dostał wysoki mandat.

W środę, 26 lipca około godziny 7:30 na ulicy Zielonogórskiej w Niedoradzu pod Nową Solą doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego marki Infiniti. - Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo - podaje asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Połamane drzewo spadło na drogę

Siła uderzenia była tak duża, że doszło do złamania akacji, która spadła na jezdnię. Autem podróżował 53-letni mieszkaniec Nowej Soli. - Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń - dodaje asp. Justyna Sęczkowska. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 1500 złotych, dodatkowo na konto kierowcy zapisano 10 punktów karnych.  

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Pamiętajmy również, aby nie przekraczać dozwolonej prędkości - dodaje asp. Justyna Sęczkowska. 

Czytaj także - Sarna wpadła do studni w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Na pomoc przybyli strażacy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u