Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek uległ zawaleniu! (ZDJĘCIA)

19 sierpień 2023
Autor: 
Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek uległ zawaleniu! Fot. Czytelnik

Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek letniskowy uległ całkowitemu zawaleniu. Jedna osoba trafiał do szpitala!

W sobotę, 19 sierpnia około godziny 6:40 na ulicy Wędkarzy w Nowogrodzie Bobrzańskim rozległ się potężny wybuch. W jedną chwilę jeden z domków letniskowych wybudowany przy jeziorze zamienił się w ruinę. Doszło do wybuchu gazu. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim

W budynku podczas eksplozji przebywały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, poważnie poszkodowana kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. 

Siła wybuchu była tak duża, że budynek uległ całkowitemu zawaleniu. Elementy konstrukcyjne obiektu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów. W sąsiednich domkach letniskowych wybite zostały okna, a w ścianach tkwią odłamki. 

Na miejscu wybuchu chwilę temu zakończyły się działania straży pożarnej. Wkrótce na miejscu zjawią się policjanci, którzy będą wyjaśniali dokładne przyczyny tego zdarzenia. 

Czytaj także - Zderzenie trzech pojazdów na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u