Żagań: Od 2,5 roku ukrywał się przed karą. Teraz trafił za kratki

23 sierpień 2023
Autor: 
Żagań: Od 2,5 roku ukrywał się przed karą. Teraz trafił za kratki Fot. KPP Żagań

Był poszukiwany do czterech podstaw i ukrywał się przed policją i sądami. Teraz 38-latek został zatrzymany. Spędzi prawie 2,5 roku w Zakładzie Karnym.

Policja w Żaganiu we wtorek, 22 sierpnia, zatrzymała mężczyznę, który od kilku miesięcy unikał odpowiedzialności karnej. 38-latek nie stawił się do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

- Dzięki skutecznej pracy sierż. sztab. Angeliki Ochockiej ustalono miejsce jego przebywania. Zatrzymanie mężczyzny było więc kwestią czasu. Po przekazaniu ustaleń policjantki dyżurnemu jednostki, mundurowi pojechali pod wskazany adres gdzie zatrzymali poszukiwanego - relacjonuje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik żagańskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra. Rocznica wywalczenia przez Polki praw wyborczych

"Poszukiwany na podstawie czterech podstaw

Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim wydał za 38-latkiem list gończy. Dodatkowo do trzech spraw szukał do Sąd Rejonowy w Żaganiu.

Teraz mężczyzna nie uniknął odpowiedzialności i trafił za kratki. Łącznie ma do odsiadki karę dwóch lat i pięciu miesięcy pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Widziałeś go? Jest poszukiwany listem gończym. Może być w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u