Wypadek koło Zielonej Góry. Cztery osoby zostały poszkodowane (ZDJĘCIA)

30 sierpień 2023
Autor: 
Wypadek koło Zielonej Góry. Cztery osoby zostały poszkodowane Fot. Czytelnik

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w środowe popołudnie, 30 sierpnia, tuż po godzinie 12:20. Na 21-kilometrze wojewódzkiej "282" w okolicy wsi Łaz (gmina Zabór) doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Ford Fusion jechał od strony Droszkowa w kierunku Zaboru. Na łuku drogi położonym w rejonie skrzyżowania z trasą do miejscowości Przytok najprawdopodobniej wpadł on w poślizg i stracił panowanie nad osobówką.

- Samochód wyleciał z drogi, dachował i uderzył w drzewo - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Cztery osoby poszkodowane

Na miejsce przyjechały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz zastęp z jednostki OSP Łaz. Dojechały też karetki pogotowia ratunkowego i patrol policji. Ponadto do akcji wysłano śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

- Pojazdem podróżowały cztery osoby, w tym dziecko oraz kobieta w ciąży. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala - informuje podinsp. Barska.

Droga wojewódzka nr 282 w miejscu zdarzenia była zablokowana, ale obecnie ruch odbywa się już bez większych utrudnień. Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku będzie teraz ustalać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Przeczytaj też: Kradli wszystko i wszędzie. Policjanci z Sulechowa zatrzymali czterech złodziei (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u