Kobieta jadąca Audi wjechała do restauracji w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2023
Kobieta jadąca Audi wjechała do restauracji w Zielonej Górze! Redakcja

Niecodzienne zdarzenie w Zielonej Górze. Kobieta jadąca Audi wjechała do restauracji. Na miejscu pracują służby.

W sobotę, 2 września około godziny 9:20 na skrzyżowaniu ulic Cyryla i Metodego, Zawadzkiego Zośki oraz Ptasiej doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Audi. Z niewyjaśnionych obecnie przyczyn kobieta kierująca Audi na skrzyżowaniu wypadła z drogi i uderzyła w witrynę restauracji. 


Zobacz materiał wideo z miejsca zdarzenia:


Auto wjechało do restauracji w Zielonej Górze

Rozpędzony samochód przejechał około 30 metrów poza drogą. Auto zatrzymało się dopiero na witrynie restauracji. Pojazd częściowo wjechał do środka lokalu. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, motoambulans, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Kobieta, która siedziała za kierownicą samochodu trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Kierująca jest przytomna. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze sprawdzają dokładane przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Szczęśliwie w chwili wypadku na chodniku, oraz w restauracji nikogo nie było. 

- Kobieta jest trzeźwa, trafiła do szpitala - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Czytaj także - Po prawie roku przekazali "nowy" wóz dla OSP, czyli jak polityka wchodzi do straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u