Poszukiwania mężczyzny koło Sulechowa. 56-latek podróżował po Polsce!

02 wrzesień 2023
Autor: 
Poszukiwania mężczyzny koło Sulechowa. 56-latek podróżował po Polsce! Archiwum/KMP Zielonagóra/Redakcja

Służby szukały zaginionego mieszkańca Kruszyny koło Sulechowa. Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat i powiedział, że podróżował po kraju.

W sobotę, 19 sierpnia 56-letni mieszkaniec Kruszyny koło Sulechowa wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i rozpoczęli poszukiwania. W kolejnych dniach do działań zaangażowano okoliczne jednostki OSP, WOPR Świebodzin oraz Grupę Poszukiwawczą ze Zbąszynka.

Poszukiwany mężczyzna nie zaginął, ale podróżował po Polsce

Trwające blisko pół miesiąca poszukiwania zakończyły się na początku września. Poszukiwany 56-latek osobiście zgłosił się na komisariat policji w Sulechowie. Mężczyzna powiedział, że podróżował po Polsce i nie wiedział, że był poszukiwany. Czynności wyjaśniające w tej sprawie będą prowadzili policjanci. 

Czytaj także - Kobieta jadąca Audi wjechała do restauracji w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u