Ukradli Ci rower? Sprawdź, może to jeden z tych, które odzyskała policja (ZDJĘCIA)

10 wrzesień 2023
Autor: 
Ukradli Ci rower? Sprawdź, może to jeden z tych, które odzyskała policja KMP Zielona Góra

Policjanci z Zielonej Góry poszukują właścicieli rowerów, które prawdopodobnie padły ofiarą przestępstw. Rowery zostały odnalezione przez policjantów podczas przeszukań u osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Jeśli jesteś ofiarą kradzieży zgłoś się.

Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje właścicieli rowerów, prawdopodobnie pochodzących z przestępstw. Rowery zostały odnalezione przez policjantów podczas przeszukań w miejscu zamieszkania osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Osoby, którym w ostatnim czasie skradziono rower i rozpoznają go na zdjęciach, mogą zgłaszać się po odbiór do Wydziału Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 pod numerem telefonu 47 7952770.

Czytaj także: Oblał nagrobek winem na cmentarzu w Kargowej. Grożą mu 2 lata więzienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u