Pożar samochodu na S3 pod Zieloną Górą. Nadaje się tylko do kasacji

20 wrzesień 2023
Autor: 
Pożar samochodu na S3 pod Zieloną Górą Fot. Czytelnik

Pożar samochodu na trasie S3 w okolicach Zielonej Góry. Przód osobówki doszczętnie spłonął. Droga była zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w środę, 20 września, po godzinie 15:00. Na 200-kilometrze trasy S3 na odcinku Nowa Sól - Zielona Góra doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW.

Pojazd zapalił się w trakcie jazdy. Kierowca zdążył jeszcze zjechać na pas awaryjny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra. Rocznica wywalczenia przez Polki praw wyborczych

Akcja gaśnicza

Do zdarzenia wysłano łącznie trzy zastępy straży pożarnej. Mowa o strażakach z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Nowej Soli i Zielonej Górze oraz ochotnikach z OSP Otyń. W chwili dojazdu pierwszego samochodu gaśniczego płomienie obejmowały już cały przód osobówki. Najprawdopodobniej to właśnie w komorze silnika wybuchł pożar, który zaczął rozprzestrzeniać się po reszcie auta.

Strażacy rozwinęli linię gaśniczą i wyposażeni w aparaty powietrze przystąpili do działań. Po kilku minutach sytuacja była już opanowana i rozpoczęło się dokładne dogaszanie. Osobowe BMW nadaje się już tylko do kasacji.

Na czas gaszenia pożaru trasa S3 była całkowicie zablokowana. Na miejscu zjawił się także patrol policji oraz służba drogowa.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Jechał 113 km/h i stracił prawko. "Na widok patrolu ostro hamował"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u