Wypadek na A18 w Lubuskiem. Auto mocno zniszczone po zderzeniu z ciężarówką

23 wrzesień 2023
Autor: 
Wypadek na A18 w Lubuskiem. Auto mocno zniszczone Fot. OSP Wymiarki

Nocny wypadek na autostradzie A18. Jedna osoba została ranna po zderzeniu osobówki z ciężarówką. Auto zostało mocno zniszczone.

Zgłoszenie wpłynęło do żagańskich służb ratowniczych w sobotnią noc, 23 września, po godzinie 2:20.

Na autostradzie A18 między węzłami Iłowa a Żary Zachód doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Samochód osobowy marki BMW zderzył się z ciężarówką. Siła była na tyle mocna, że osobówka została bardzo mocno uszkodzona.

Jedna osoba ranna

Do akcji wyruszyły dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żaganiu oraz ochotnicy z jednostek OSP Wymiarki i OSP Konin Żagański. Przyjechały też dwa zespoły pogotowia ratunkowego i patrole policji.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Trafiły one w ręce medyków. Ostatecznie po dokładnym przebadaniu i opatrzeniu na miejscu do szpitala przetransportowana została jedna osoba.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala policja. Trasa A18 była zablokowana przez kilka godzin.

Przeczytaj też: Włamywał się do aut w Zielonej Górze. Złodziejowi grozi 15 lat więzienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u