Zielona Góra: Strażacy postawieni na nogi. Przypaliła się potrawa na kuchence

30 wrzesień 2023
Zielona Góra: Strażacy postawieni na nogi. Przypaliła się potrawa

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Jagiellonki w Zielonej Górze. Z jednego z mieszkań wydobywał się dym.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w sobotnie popołudnie, 30 września, tuż po godzinie 17:30. Świadek zauważył sporą ilość dymu wydobywającą się z mieszkania w bloku przy ulicy Anny Jagiellonki.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Po kilku minutach strażacy byli już na miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Przypalona potrawa na kuchence

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne weszli na klatkę schodową i udali się do wskazanego mieszkania. Po chwili wszystko było już jasne. Zadymienie powodował garnek, który został pozostawiony przez mieszkańców na gazie.

Sytuacja szybko została opanowana. Na koniec zostało tylko oddymienie lokalu. W międzyczasie na miejscu zjawił się patrol policji.

Przeczytaj też: Autostrada A18 w Lubuskiem już gotowa. To koniec "najdłuższych schodów Europy" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u