Sulechów: Płonie opuszczony budynek. "Widać czarny dym"

24 październik 2023
Autor: 
Sulechów: Płonie opuszczony budynek. "Widać czarny dym" Redakcja/Archiwum

Płonie opuszczony magazyn w Sulechowie. W akcji gaśniczej bierze udział 7 zastępów straży pożarnej.

We wtorek 24 października około godziny 15:24 w Sulechowie przy ulicy Kościuszki doszło do pożaru w opuszczonym budynku. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej oraz okolicznych jednostek OSP.

Pożar w Sulechowie. Trwa akcja gaśnicza

- Widać czarny dym od strony bloków - przekazał st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik prasowy lubuskich strażaków. Pożar rozwijał się w opuszczonym budynku hali magazynowej. Strażacy po kilkudziesięciu minutach akcji gaśniczej zdołali opanować sytuację. Trwa dogaszanie. 

Czytaj także - Poważny wypadek na S3. Kierowcy zrobili coś ważnego. "Znów nie zawiedli"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u