Wyszedł z komendy policji i przepadł bez śladu. Co się stało z 30-latkiem?

25 październik 2023
Autor: 
Wyszedł z komendy policji i przepadł bez śladu Fot. Redakcja, KMP Gorzów Wlkp,

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. 30-latek wyszedł z Komendy Miejskiej Policji i przepadł bez śladu. Jego zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Więcej: "30-letni Paweł odnaleziony. Policja podała najnowsze informacje (ZDJĘCIA)"

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 października. Około godziny 9:15 budynek Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Wyszyńskiego opuścił 30-letni Paweł W.

- Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Jego zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina - relacjonuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Zaginął Gorzów Wielkopolski - co stało się z 30-latkiem?

W poszukiwania zaginionego zaangażowani są już policjanci z wielu pionów i komórek. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie. Mężczyzna zdaniem mundurowych nie zna miasta. Nie ma również przy sobie telefonu.

- Ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 47 791 25 11 lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje kom. Jaroszewicz.

30-latek w chwili zaginięcia ubrany był w zielone spodnie dresowe i szarą bluzę z kapturem.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Więcej: "30-letni Paweł odnaleziony. Policja podała najnowsze informacje (ZDJĘCIA)"

Przeczytaj też: "Zadzwonił do niej policjant". Odebrała telefon i straciła fortunę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u