Zielona Góra: Zderzenie aut pod sklepem. Interweniowały służby

25 październik 2023
Autor: 
Zielona Góra: Zderzenie aut pod sklepem. Interweniowały służby

Zderzenie dwóch samochód w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. 

W środę 25 października około godziny 11:15 na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Zielona Góra. Kolizja dwóch pojazdów

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący srebrnym fordem wyjeżdżał ze sklepowego parkingu i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującej czarnym fordem. Doszło do zderzenia, w wyniku którego poszkodowana została jedna osoba. 

Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych z karetki i została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Na ul. Osiedle Pomorskie w rejonie ronda z Szosą Kisielińską występują utrudnienia w ruchu.

Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. 

Czytaj także - Wyszedł z komendy policji i przepadł bez śladu. Co się stało z 30-latkiem?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u